Hızlı Bak
Olizzi Baby Organik Bebek Zeytinyağı Natürel Sızma Olgun Hasat Soğuk Sıkım Bebeklerlerde Zeytinyağı 500 ML
Satış fiyatı
149.90TL 809.46TL
Satış fiyatı
149.90TL
Satış fiyatı
149.90TL 809.46TL
Hızlı Bak
Olizzi Premium Organik Zeytinyağı Ödüllü Natürel Sızma Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağ 500 ML
Satış fiyatı
149.90TL 809.46TL
Satış fiyatı
149.90TL
Satış fiyatı
149.90TL 809.46TL
Hızlı Bak
Olizzi Everyday Soğuk Sıkım Zeytinyağı Ödüllü Natürel Sızma Erken Hasat 500 ML
Satış fiyatı
149.90TL 809.46TL
Satış fiyatı
149.90TL
Satış fiyatı
149.90TL 809.46TL

Zengin Besin Değerleri ve Üstün Lezzet

Zeytinlerimizi Eylül Ekim aylarında, henüz daha yeşilken topluyoruz. Biraz masraflı bir tercih olsa da, bu bizim düşük asiditede, kaliteli ve besin değerleri yüksek natürel sızma zeytinyağını elde etmemizi sağlıyor.
Elle topladıktan sonra zeytinlerimizi kısa bir sürede soğuk sıkıma gönderiyoruz.

Olizzi Premium Organik Natürel Sızma Zeytinyağı’nın yoğun meyvemsi tadını, yeşil kokusunu ve zengin lezzetini; Olizzi Everyday Natürel Sızma Zeytinyağı’nın ise yemeklerinizle uyumunu seveceksiniz. Boğazınızı yakan baharatımsı bitişe hazırlıklı olun! İşte iyi zeytinyağının size sunduğu ipuçları bunlar!

Ürünlerimizi keşfedin > 

Neden Bebekler için Zeytinyağı?

Kaliteli natürel sızma zeytinyağında 3 pozitif özellik olmalıdır: meyvemsilik, acılık ve yakıcılık. Erken hasat ürünlerimizde acılık ve yakıcılık da meyvemsilik gibi yüksektir. Yetişkinlerin tercih sebebi olan acılık ve yakıcılık özellikleri, bebekler tarafından tercih edilmeyebilir. Bebeğin damak zevkine göre, onun severek tüketeceği bir soğuk sıkım zeytinyağını tercih etmek ailelerin önceliği olmalıdır. Bebekler için zeytinyağı olan yüksek besin değerlerine sahip, meyvemsiliği yüksek, acılığı ve yakıcılığı düşük Olizzi Baby Organik Zeytinyağı; olgun hasat, soğuk sıkım natürel sızma zeytinyağıdır. Bu nedenle Olizzi Baby Organik aileler tarafından daha çok tercih edilmektedir. 

Olizzi Premium Organik ve Olizzi Everyday erken hasat zeytinlerden elde edildiği için damakta bıraktığı acılık ve boğazda bıraktığı yakıcılıkları daha yüksektir. Acılık ve yakıcılık, tıpkı meyvemsilik gibi zeytinyağının olumlu birer özelliğidir. Her üç ürün de bebek ve çocukların tüketimine uygundur. Ancak çiğ tüketimde bebekler için acılık ve yakıcılığı daha düşük olan Olizzi Baby Organik tercih edilmektedir.

Olizzi Baby Organik ürünümüze göz atın >

Mucize Zeytinyağı ile Hikayemiz​

Olizzi Zeytinyağları’nın kurucusu Ece, Türkiye’de ve yurtdışında pazarlama ve stratejik danışmanlık alanlarında çalıştı.

Akdeniz kültürünü yaşamış, Pazarlama alanında çalışmış bir mühendis olarak farklı kültürleri gözlemledi ve dünyaya iyi zeytinyağını genç ve dinamik bir stille tanıtmaya karar verdi.

Türkiye’nin en iyi zeytinyağlarını global bir vizyonla dünyaya tanıtmaya hazırlanan Ece, “İnsan ne yerse odur” sözüne inanan, gerçek bir yemek tutkunu! İşte bu yüzden Akdeniz mutfağının kraliçesi, bilinen en eski süper gıdalardan olan zeytinyağı ile çıktığı bu yolda fazlasıyla tutkulu ve heyecanlı!

Olizzi hikayesini öğrenmek için >

Sizden Gelen Yorumlar

Olizzi ile kızıma doğal bir zeytinyağ ararken tanıştım. Tadı, kokusu o kadar güzel ki.Gözünüz kapalı alabilirsiniz. İçeriğinin doğal olması önemli bir seçim nedeniydi. Tesadüfen tanıştığımız bu ürünü kızım için her daim almaya devam edeceğim.

A.U.

Ürün çok kaliteli. İki aylık bebeğimizin kabızlık sorunu için aldık. Bir ay oldu. Artık sıkıntı yaşamıyor. Düzenli kullanıyoruz.

O.B.K

Kargom çok çabuk elime ulaştı. Hemen Olizzi Everyday zeytinyağının tadımını yaptım. Asit oranının düşük olmasın çok beğendim. Mideme hiç bir rahatsızlık vermediği gibi tadı da çok lezzetli.Teşekkürler Olizzi!

S.D.

Olizzi’nin zeytinyağını bebeğimin yemeklerinde kullanıyordum kantaron ürettiğini görünce hemen aldım. Edit: Elimdeki eklem ağrılarım var, sürüp masaj yapınca hafifletiyor. Çok memnunum.

Z.A.

Bu ürünle karşılaşana kadar zeytinyağı yediğimizi sanmışız,gerçekten taze zeytin kokusu alınıyor,mükemmel tadı var. 500 ML aldım denemek için bundan sonra başka yağ kullanmam.

Y.E.D.

Bebeğim için aldım, uzun süreden beri devam eden kabızlığını geçirdi. Kokusu tadı o kadar güzel ki biz bile kullanıyoruz. Hızlıca kargoya verildi ve paketlemesi de iyiydi.

S.Y.